WK 2018 - Rusland

Groepsindeling

Groep AGroep BGroep CGroep DGroep EGroep FGroep GGroep H
rus Ruslandirn Iranden Denemarkenarg Argentiniësrb Serviëger Duitslandeng Engelandpol Polen
ksa Saudi Arabiëmar Marokkoper Peruisl IJslandcrc Costa Ricamex Mexicotun Tunesiësen Senegal
egy Egypteesp Spanjeaus Australiëcro Kroatiësui Zwitserlandswe Zwedenpan Panamacol Colombia
uru Uruguaypor Portugalfra Frankrijknga Nigeriabra Braziliëkor Zuid-Koreabel Belgiëjpn Japan

Groepswedstrijden

#DatumTijdPlaatsGroepWedstrijd
1.14 juni 201817:00Moskou (Loezjniki)Arus Rusland5 - 0Saudi Arabië ksa
2.15 juni 201814:00JekaterinburgAegy Egypte0 - 1Uruguay uru
3.15 juni 201817:00Sint-PetersburgBmar Marokko0 - 1Iran irn
4.15 juni 201820:00SotsjiBpor Portugal3 - 3Spanje esp
5.16 juni 201812:00KazanCfra Frankrijk2 - 1Australië aus
6.16 juni 201815:00SaranskDarg Argentinië1 - 1IJsland isl
7.16 juni 201818:00SaranskCper Peru0 - 1Denemarken den
8.16 juni 201821:00KaliningradDcro Kroatië2 - 0Nigeria nga
9.17 juni 201814:00SamaraEcrc Costa Rica0 - 1Servië srb
10.17 juni 201817:00Moskou (Loezjniki)Fger Duitsland0 - 1Mexico mex
11.17 juni 201820:00Rostav a/d DonEbra Brazilië1 - 1Zwitserland sui
12.18 juni 201814:00Nizjni NovgorodFswe Zweden1 - 0Zuid-Korea kor
13.18 juni 201817:00SotsjiGbel België3 - 0Panama pan
14.18 juni 201820:00VolgogradGtun Tunesië1 - 2Engeland eng
15.19 juni 201814:00Moskou (Spartak)Hcol Colombia1 - 2Japan jpn
16.19 juni 201817:00SaranskHpol Polen1 - 2Senegal sen
17.19 juni 201820:00Sint-PetersburgArus Rusland3 - 1Egypte egy
18.20 juni 201814:00Moskou (Loezjniki)Bpor Portugal1 - 0Marokko mar
19.20 juni 201817:00Rostav a/d DonAuru Uruguay1 - 0Saudi Arabië ksa
20.20 juni 201820:00KazanBirn Iran0 - 1Spanje esp
21.21 juni 201814:00SamaraCden Denemarken1 - 1Australië aus
22.21 juni 201817:00JekaterinburgCfra Frankrijk1 - 0Peru per
23.21 juni 201820:00Nizjni NovgorodDarg Argentinië0 - 3Kroatië cro
24.22 juni 201814:00Sint-PetersburgEbra Brazilië2 - 0Costa Rica crc
25.22 juni 201817:00VolgogradDnga Nigeria2 - 0IJsland isl
26.22 juni 201820:00KaliningradEsrb Servië1 - 2Zwitserland sui
27.23 juni 201814:00Moskou (Spartak)Gbel België5 - 2Tunesië tun
28.23 juni 201817:00Rostav a/d DonFkor Zuid-Korea1 - 2Mexico mex
29.23 juni 620120:00SotsjiFger Duitsland2 - 1Zweden swe
30.24 juni 201814:00Nizjni NovgorodGeng Engeland6 - 1Panama pan
31.24 juni 201817:00JekaterinburgHjpn Japan2 - 2Senegal sen
32.24 juni 201820:00KazanHpol Polen0 - 3Colombia col
33.25 juni 201816:00SamaraAuru Uruguay3 - 0Rusland rus
34.25 juni 201816:00VolgogradAksa Saudi Arabië2 - 1Egypte egy
35.25 juni 201820:00SaranskBirn Iran1 - 1Portugal por
36.25 juni 201820:00KaliningradBesp Spanje2 - 2Marokko mar
37.26 juni 201816:00Moskou (Loezjniki)Cden Denemarken0 - 0Frankrijk fra
38.26 juni 201816:00SotsjiCaus Australië0 - 2Peru per
39.26 juni 201820:00Sint-PetersburgDnga Nigeria1 - 2Argentinië arg
40.26 juni 201820:00Rostav a/d DonDisl IJsland1 - 2Kroatië cro
41.27 juni 201816:00KazanFkor Zuid-Korea2 - 0Duitsland ger
42.27 juni 201816:00JekaterinburgFmex Mexico0 - 3Zweden swe
43.27 juni 201720:00Moskou (Spartak)Esrb Servië0 - 2Brazilië bra
44.27 juni 201720:00Nizjni NovgorodEsui Zwitserland2 - 2Costa Rica crc
45.28 juni 201816:00VolgogradHjpn Japan0 - 1Polen pol
46.28 juni 201816:00SamaraHsen Senegal0 - 1Colombia col
47.28 juni 201820:00KaliningradGeng Engeland0 - 1België bel
48.28 juni 201820:00SaranskGpan Panama1 - 2Tunesië tun

Achtste finales

#DatumTijdPlaatsWedstrijd
49.30 juni 201820:00Sotsjiuru Uruguay2 - 1Portugal por
50.30 juni 201816:00Kazanfra Frankrijk4 - 3Argentinië arg
51.1 juli 201816:00Moskou (Loezjniki)esp Spanje1 - 1 (3-4p)Rusland rus
52.1 juli 201820:00Nizjni Novgorodcro Kroatië1 - 1 (3-2p)Denemarken den
53.2 juli 201816:00Samarabra Brazilië2 - 0Mexico mex
54.2 juli 201820:00Rostav a/d Donbel België3 - 2Japan jpn
55.3 juli 201816:00Sint-Petersburgswe Zweden1 - 0Zwitserland sui
56.3 juli 201820:00Moskou (Spartak)col Colombia1 - 1 (3-4p)Engeland eng

Kwart finales

#DatumTijdPlaatsWedstrijd
57.6 juli 201816:00Nizjni Novgoroduru Uruguay0 - 2Frankrijk fra
58.6 juli 201820:00Kazanbra Brazilië1 - 2België bel
59.7 juli 201820:00Sotsjirus Rusland2 - 2 (3-4p)Kroatië cro
60.7 juli 201816:00Samaraswe Zweden0 - 2Engeland eng

Halve finales

#DatumTijdPlaatsWedstrijd
61.10 juli 201820:00Sint-Petersburgfra Frankrijk1 - 0België bel
62.11 juli 201820:00Moskou (Loezjniki)cro Kroatië2 - 1 (a.e.t.)Engeland eng

Troost finale

#DatumTijdPlaatsWedstrijd
63.14 juli 201816:00Sint-Petersburgbel België2 - 0Engeland eng

Finale

#DatumTijdPlaatsWedstrijd
64.15 juli 201817:00Moskou (Loezjniki)fra Frankrijk4 - 2Kroatië cro

Winnaar

Winnaar
fra Frankrijk

Copyright © 2004-2019 ekwk.pieper.eu

Valid XHTML 1.1!