EK 2020 - Euro 2020

Groepsindeling

Groep AGroep BGroep CGroep DGroep EGroep F
ita Italiërus Ruslandaut Oostenrijksco Schotlandswe Zwedenfra Frankrijk
sui Zwitserlandfin Finlandned NEDERLANDeng Engelandesp Spanjeger Duitsland
tur Turkijeden Denemarkenmkd Noord-Macedoniëcze Tsjechiësvk Slowakijehun Hongarije
wal Walesbel Belgiëukr Oekraïnecro Kroatiëpol Polenpor Portugal

Groepswedstrijden

#DatumTijdPlaatsGroepWedstrijd
1.11 juni 202121:00Rome (ITA)Atur Turkije0 - 3Italië ita
2.12 juni 202115:00Baku (AZE)Awal Wales1 - 1Zwitserland sui
3.12 juni 202118:00Kopenhagen (DEN)Bden Denemarken0 - 1Finland fin
4.12 juni 202121:00Sint Petersburg (RUS)Bbel België3 - 0Rusland rus
5.13 juni 202115:00Londen (ENG)Deng Engeland1 - 0Kroatië cro
6.13 juni 202118:00Boekarest (ROU)Caut Oostenrijk3 - 1Noord-Macedonië mkd
7.13 juni 202121:00Amsterdam (NED)Cned NEDERLAND3 - 2Oekraïne ukr
8.14 juni 202115:00Glasgow (SCO)Dsco Schotland0 - 2Tsjechië cze
9.14 juni 202118:00Dublin (IRL)Epol Polen1 - 2Slowakije svk
10.14 juni 202121:00Bilbao (ESP)Eesp Spanje0 - 0Zweden swe
11.15 juni 202118:00Budapest (HUN)Fhun Hongarije0 - 3Portugal por
12.15 juni 202121:00Munchen (GER)Ffra Frankrijk1 - 0Duitsland ger
13.16 juni 202115:00Sint Petersburg (RUS)Bfin Finland0 - 1Rusland rus
14.16 juni 202118:00Baku (AZE)Atur Turkije0 - 2Wales wal
15.16 juni 202121:00Rome (ITA)Aita Italië3 - 0Zwitserland sui
16.17 juni 202115:00Boekarest (ROU)Cukr Oekraïne2 - 1Noord-Macedonië mkd
17.17 juni 202118:00Kopenhagen (DEN)Bden Denemarken1 - 2België bel
18.17 juni 202121:00Amsterdam (NED)Cned NEDERLAND2 - 0Oostenrijk aut
19.18 juni 202115:00Dublin (IRL)Eswe Zweden1 - 0Slowakije svk
20.18 juni 202118:00Glasgow (SCO)Dcro Kroatië1 - 1Tsjechië cze
21.18 juni 202121:00Londen (ENG)Deng Engeland0 - 0Schotland sco
22.19 juni 202115:00Budapest (HUN)Fhun Hongarije1 - 1Frankrijk fra
23.19 juni 202118:00Munchen (GER)Fpor Portugal2 - 4Duitsland ger
24.19 juni 202121:00Bilbao (ESP)Eesp Spanje1 - 1Polen pol
25.20 juni 202118:00Rome (ITA)Aita Italië1 - 0Wales wal
26.20 juni 202118:00Baku (AZE)Asui Zwitserland3 - 1Turkije tur
27.21 juni 202118:00Amsterdam (NED)Cmkd Noord-Macedonië0 - 3NEDERLAND ned
28.21 juni 202118:00Boekarest (ROU)Cukr Oekraïne0 - 1Oostenrijk aut
29.21 juni 202121:00Kopenhagen (DEN)Brus Rusland1 - 4Denemarken den
30.21 juni 202121:00Sint Petersburg (RUS)Bfin Finland0 - 2België bel
31.22 juni 202118:00Londen (ENG)Dcze Tsjechië0 - 1Engeland eng
32.22 juni 202118:00Glasgow (SCO)Dcro Kroatië3 - 1Schotland sco
33.23 juni 202118:00Bilbao (ESP)Esvk Slowakije0 - 5Spanje esp
34.23 juni 202118:00Dublin (IRL)Eswe Zweden3 - 2Polen pol
35.23 juni 202121:00Munchen (GER)Fger Duitsland2 - 2Hongarije hun
36.23 juni 202121:00Budapest (HUN)Fpor Portugal2 - 2Frankrijk fra

Achtste finales

#DatumTijdPlaatsWedstrijd
37.26 juni 202118:00Amsterdam (NED)wal Wales0 - 4Denemarken den
38.26 juni 202121:00Londen (ENG)ita Italië2 - 1 (a.e.t.)Oostenrijk aut
39.27 juni 202118:00Budapest (HUN)ned NEDERLAND0 - 2Tsjechië cze
40.27 juni 202121:00Bilbao (ESP)bel België1 - 0Portugal por
41.28 juni 202118:00Kopenhagen (DEN)cro Kroatië3 - 5 (a.e.t.)Spanje esp
42.28 juni 202121:00Boekarest (ROU)fra Frankrijk3 - 3 (4-5p)Zwitserland sui
43.29 juni 202118:00Dublin (IRL)eng Engeland2 - 0Duitsland ger
44.29 juni 202121:00Glasgow (SCO)swe Zweden1 - 2 (a.e.t.)Oekraïne ukr

Kwart finales

#DatumTijdPlaatsWedstrijd
45.2 juli 202118:00Sint Petersburg (RUS)sui Zwitserland1 - 1 (1-3p)Spanje esp
46.2 juli 202121:00Munchen (GER)bel België1 - 2Italië ita
47.3 juli 202118:00Baku (AZE)cze Tsjechië1 - 2Denemarken den
48.3 juli 202121:00Rome (ITA)ukr Oekraïne0 - 4Engeland eng

Halve finales

#DatumTijdPlaatsWedstrijd
49.6 juli 202121:00Londen (ENG)ita Italië1 - 1 (4-2p)Spanje esp
50.7 juli 202121:00Londen (ENG)eng Engeland2 - 1 (a.e.t.)Denemarken den

Finale

#DatumTijdPlaatsWedstrijd
51.11 juli 202121:00Londen (ENG)ita Italië1 - 1 (3-2p)Engeland eng

Winnaar

Winnaar
ita Italië

Copyright © 2004-2021 ekwk.pieper.eu

Valid XHTML 1.1!